Ve své praxi nabízím prodej několika řad produktů, o kterých věřím, že Vám nebo někomu z Vašich blízkých udělají radost. Některé žádané produkty mám skladem, ostatní je možné po domluvě objednat. Nejste si jistí, zda Vaše volba je pro Vás ta správná? Ráda Vám poradím.

Přírodní kosmetika, éterické, rostlinné oleje

… a mnoho dalších přírodních pokladů​

Přírodní kosmetika a éterické oleje výrazně obohatily můj život a život mé rodiny. Nejen, že mi pomohly vyřešit drobná i větší trápení, ale také nám doširoka otevřely dveře do zahrad a luk plných báječných vůní, barev a poznání.

Tak jako všude, tak i v tomto odvětví se občas projevují nešvary podnikání a někdy zisk bohužel zvítězí nad kvalitou, proto je dobré pečlivě vybírat výrobce či dodavatele produktů. Na českém trhu je naštěstí i spousta těch, kteří se svému oboru věnují celým srdcem.

Mezi mé nejoblíbenější dodavatele s prověřenou kvalitou patří firmy:

Česká firma, zabývající se od roku 1994 výrobou a vývojem aromaterapeutické kosmetiky pod vedením PaedDr. Zbyňkem Šedivým a Adélou Zrubeckou. V jejich nabídce naleznete široký, kvalitní sortiment za rozumné ceny.

Česká rodinná firma, zabývající se ruční výrobou přírodní kosmetiky. Velmi příjemná, jemná kosmetika plná lásky. Vhodná i pro ty nejmenší človíčky a těhulky.

Německá firma, kterou roku 1990 založil Dr. Malte Hozzel. Společnost ve svém sortimentu nabízí i velmi vzácné esence ve vysoké kvalitě, které nejsou běžně na normálním trhu k dostání. Výhradní dovoz do ČR zastřešuje báječná žena Marie Noe.

Bylinky

Harmonizující svíce